Inne usługi

REPRODUKCJE I RETUSZ FOTOGRAFII

Wykonujemy zdjęcia nie tylko z filmów lub aparatów cyfrowych, ale również mamy możliwość wykonania dodatkowych odbitek tylko z posiadanych już zdjęć (bez negatywu). W rodzinnych albumach jest zapewne wiele zdjęć, którymi chcielibyśmy się podzielić z najbliższymi. Te najstarsze fotografie zazwyczaj są najcenniejsze. I zazwyczaj jest ich za mało, aby starczyło dla całej rodziny. Możemy wykonać doskonałe i wierne kopie Państwa fotografii. Możemy również poprawić jakość tych odbitek, możemy na kopiach naprawić uszkodzenia, wyretuszować plamy, dorobić brakujące fragmenty starych fotografii. Wykonane reprodukcje bezpiecznie zapiszemy na płytach CD, z których później można wykonać dodatkowe odbitki.

POWIĘKSZENIA I KADROWANIE

Specjalnie dla Państwa dowolnie wykadrujemy i powiększymy każdą fotografię. Możecie Państwo zamówić u nas zdjęcie w dowolnym formacie!FOTOGRAFIA NA PŁÓTNIE

Szlachetna technika fotograficzna, dzięki której uzyskujemy naśladujące malarstwo, pełne nastroju zdjęcia na płótnie.
Płótna naciągamy na sosnowe krosna malarskie i pokrywamy werniksem, zdjęcia te stanowią ozdobę każdego wnętrza, są modne i trwałe. Zdjęcie na płótnie to oryginalny prezent na każdą okazję!

USŁUGI CYFROWE

Oferujemy Państwu pełną gamę usług:

  • transfer zdjęć na CD/DVD
  • kopiowanie płyt CD/DVD
  • przegrywanie kaset magnetofonowych na DVD
  • transfer materiałów analogowych na CD/DVD
  • zapis skanów na CD/DVD
  • skanowanie materiałów wielkoformatowych z zapisem na CD/DVD

ODZYSKIWANIE DANYCH

Dla Państwa jesteśmy w stanie odzyskać utracone dane z kart pamięci aparatów cyfrowych.
U nas wszystko jest możliwe!

RAMKI, ALBUMY

W stałej ofercie posiadamy duży wybór ramek w różnych formatach (drewniane,metalowe, plexi). Duży wybór albumów (kieszeniowe,tradycyjne,z folią samoprzylepną)